Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Podyskutują o ożywieniu Rynku

Podyskutują o ożywieniu Rynku

Opublikowano:

Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na debatę poświęconą sprawie gospodarczego i kulturalnego ożywienia Rynku w Trzebini, która odbędzie się w poniedziałek 23 listopada 2015 roku o godzinie 17.00 w Dworze Zieleniewskich.


– Z wielką troską obserwujemy to, co dzieje się na trzebińskim Rynku. Zrewitalizowana przestrzeń nie jest w pełni wykorzystywana, lokale stoją puste, znika mały rodzinny handel, a płyta Rynku już nie przyciąga tylu mieszkańców co dawniej – mówi Tadeusz Adamczak, przewodniczący Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia.

– Dlatego nasze stowarzyszenie postanowiło zorganizować otwartą debatę, by podyskutować o przyszłości trzebińskiego Rynku. Zapraszamy na nią wszystkie osoby, które chcą się podzielić swoimi pomysłami i sugestiami na ożywienie centralnego placu naszego miasta – dodaje przewodniczący Tadeusz Adamczak.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij