Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Policja kontroluje trzeźwość na drogach

Policja kontroluje trzeźwość na drogach

Opublikowano:

Policjanci z chrzanowskiej „drogówki” systematycznie kontrolują trzeźwość kierowców na trzebińskich drogach. Efektem tych kontroli jest eliminowanie kolejnych nieodpowiedzialnych kierowców z naszych dróg.

W poniedziałek 11 lipca 2016 roku o godzinie 00.40 na ul. Trzebińskiej w Myślachowicach patrol policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zatrzymał po krótkim pościgu kierującego samochodem osobowym 19-letniego mieszkańca Trzebini, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Młody trzebinianin był w stanie po użyciu alkoholu i miał 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami oraz dowodu rejestracyjnego samochodu.

Tego samego dnia o godzinie 05.20 na ul. Kościuszki w Trzebini policjanci z chrzanowskiej „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym 40-letniego mieszkańca Rajska.

Prowadzący pojazd był w stanie nietrzeźwym i miał 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci za pokwitowaniem zatrzymali jego prawo jazdy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij