Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Policjanci i celnicy walczą z nielegalnym hazardem

Policjanci i celnicy walczą z nielegalnym hazardem

Opublikowano:

Wspólne działania chrzanowskich policjantów oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego w Krakowie doprowadziły do zabezpieczenia na terenie Trzebini i Libiąża dwunastu nielegalnych automatów do gier hazardowych.

W dniach 8 i 9 grudnia 2016 roku chrzanowscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego z Krakowa, przeprowadzili kolejną w tym roku akcję wymierzoną w nielegalny hazard na terenie Powiatu Chrzanowskiego.

Chrzanowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępstw o charakterze gospodarczym wraz z celnikami przeprowadzili działania mające na celu likwidację salonów gier, które działają niezgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych.

Funkcjonariusze sprawdzali w salonach gier pochodzenie automatów, legalność, rodzaj zainstalowanych gier oraz posiadane zezwolenia na prowadzoną działalność.

W trakcie wspólnej akcji zakwestionowano legalność działania dwunastu automatów do gier losowych w czterech punktach znajdujących się na terenie Trzebini i Libiąża.

Zabezpieczono automaty do gier o wartości 90 tysięcy złotych. Urządzenia przekazano funkcjonariuszom Urzędu Celnego w Krakowie, którzy prowadzić będą dalsze postępowanie w sprawie.

Zgodnie z kodeksem karnym skarbowym za organizowanie gier hazardowych, wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat oraz wysoka grzywna.

(źródło: KPP Chrzanów)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij