Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Policjanci znaleźli marihuanę u osiemnastolatka

Policjanci znaleźli marihuanę u osiemnastolatka

Opublikowano:

O tym, że Trzebinia nie jest wolna od narkotyków wiadomo od dawna. Potwierdza to fakt ujawnienia przez naszą Policję narkotyku w mieszkaniu młodego trzebinianina na Osiedlu Krakowska.

We wtorek 24 maja 2016 roku w godzinach porannych policjanci z Komisariatu Policji w Trzebini prowadzili czynności służbowe w jednym z mieszkań przy ulicy Głogowej na terenie Osiedla Krakowska w Trzebini. W ich trakcie ujawnili woreczek z suszem roślinnym.

– Wstępne badanie suszu wykazało, że jest to środek odurzający w postaci marihuany w ilości 8 gram. Osiemnastoletniemu mieszkańcowi Trzebini, u którego ujawniono narkotyk grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat trzech – informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij