Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Pomagaj i zdobądź nowe umiejętności

Pomagaj i zdobądź nowe umiejętności

Opublikowano:

Ruszyły przygotowania do kolejnej edycji „Szlachetnej Paczki”. Organizatorzy przedsięwzięcia poszukują wolontariuszy, chcących uczestniczyć w tej szlachetnej akcji w naszym mieście.

Przypomnijmy, że „Szlachetna Paczka” jest projektem pomocowym ukierunkowanym na rodziny w trudnej sytuacji materialnej, samotnych rodziców, rodziny z niepełnosprawnością oraz rodziny wielodzietne, które na co dzień walczą, by poprawić swój niełatwy los. W ramach ubiegłorocznej akcji wsparciem w naszej gminie objęto 22 rodziny.

By kontynuować projekt i w tym roku potrzebni są wolontariusze, którzy zechcą się zaangażować w najbliższych tygodniach w przeprowadzenie akcji w naszej gminie.

– Zaproszenie do wolontariatu kieruję przede wszystkim do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów. Wierzę, że w Trzebini są młodzi i ambitni ludzie, którzy gotowi są poświęcić trochę swojego prywatnego czasu, by pomóc potrzebującym rodzinom – mówi Wojciech Hajduk, lider „Szlachetnej Paczki” w Gminie Trzebinia.

– Praca wolontariusza to nie tylko poznawanie historii rodzin w trudnej sytuacji, ale także możliwość zdobycia szeregu pożądanych kompetencji społecznych, takich jak umiejętność zarządzania czasem, pracy w zespole czy komunikacji w sytuacjach trudnych – dodaje Wojciech Hajduk.

Szczegółowe informacje na temat naboru wolontariuszy do „Szlachetnej Paczki” zainteresowane osoby znajdą na stronie radnego Rady Miasta Trzebini – Wojciecha Hajduka pod poniższym linkiem

http://wojciech-hajduk.pl/pomnazania-dobra-potrzebni-sa-wolontariusze/

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij