Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Posiłek dla potrzebujących w Sierszy i w Krystynowie

Posiłek dla potrzebujących w Sierszy i w Krystynowie

Opublikowano:

Blisko 115 tysięcy złotych Gmina Trzebinia przekaże w 2016 roku na realizację zadania publicznego pod nazwą „Zapewnienie gorącego posiłku dla potrzebujących”.


Podobnie jak w latach poprzednich w roku 2016 wydawaniem posiłków dla potrzebujących zajmują się podmioty kościelne posiadające odpowiednią kadrę i zaplecze do realizacji tego zdania tj.: Parafialny Zespół „Caritas” im. Bł. Matki Teresy z Kalkuty przy Parafii pw. Św. Barbary w Trzebini-Krystynowie (dotacja – 57.160 zł.) oraz „Caritas” Archidiecezji Krakowskiej – Parafialny Zespół „Caritas” przy Parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Trzebini-Sierszy (dotacja – 57.624 zł.).

Posiłki są wydawane są codziennie za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt. Kwalifikacja osób uprawnionych do otrzymania wsparcia w postaci posiłków jest prowadzona przez wspomniane podmioty we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Trzebini.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij