Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Przyjdź na koncert i pomóż chorej Julce

Przyjdź na koncert i pomóż chorej Julce

Opublikowano:

W niedzielę 8 stycznia 2017 roku o godzinie 18.00 w podziemiach Kościoła pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Sierszy odbędzie się charytatywny koncert kolęd, z którego dochód zostanie przekazany na pomoc dla ciężko chorej dziewczynki z Trzebini.

Na charytatywny koncert zapraszają Mieszkańców działające przy sierszańskiej parafii: Schola Ichtis, która zaprezentuje kolędy oraz grupa Misericordi, podejmująca działania charytatywne na rzecz osób wymagających wsparcia.

Zebrane w czasie koncertu fundusze zostaną przekazane rodzicom kilkuletniej Julki z Trzebini. Dziewczynka cierpi na rzadko spotykany zespół Rohhad. Ta ciężka i niestety jak na razie nieuleczalna choroba wymaga nie tylko wyjątkowo troskliwej opieki nad chorą, ale i nieustannych badań oraz różnych interwencji medycznych.

Organizatorzy koncertu charytatywnego z góry dziękują za każdy dar serca przekazany na rzecz dziewczynki.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij