Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Rowerzysta i kierowca auta na podwójnym gazie

Rowerzysta i kierowca auta na podwójnym gazie

Opublikowano:

Wciąż nie brakuje w naszej gminie osób, które spożywają alkohol, a potem jakby nic się nie stało wsiadają na rower lub za kierownicę samochodu i śmiało wyjeżdżają na trzebińskie drogi.


31 marca 2016 roku o godzinie 16.50 na ulicy Paderewskiego w Dulowej patrol funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zatrzymał do kontroli drogowej rowerzystę. Kierujący jednośladem 57-letni mieszkaniec pobliskich Karniowic był w stanie po użyciu alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 0,4 promila alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu.

Także 31 marca 2016 roku, ale o godzinie 18.10 na ulicy Głównej w Płokach patrol chrzanowskiej „drogówki” zatrzymał do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym 51-letniego mieszkańca Płok. Prowadzący pojazd był w stanie nietrzeźwym i miał 1,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci za pokwitowaniem zatrzymali prawo jazdy kierowcy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij