Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Śmiertelny wypadek przy załadunku drewna

Śmiertelny wypadek przy załadunku drewna

Opublikowano:

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 23 października 2017 roku przed południem na terenie leśnym przylegającym do ulicy Grunwaldzkiej w rejonie trzebińskiego Trentowca.


Zdarzenie miało miejsce podczas załadunku drewna ciągnikiem siodłowym z naczepą wyposażoną w HDS Doll. Pracownik obsługujący urządzenie rozkładając mechaniczne łapy podporowe naczepy doprowadził do dociśnięcia do sterty drewna jedną z łap przebywającego przy pojeździe leśniczego – mieszkańca Gminy Trzebinia, powodując u niego obrażenia ciała w okolicy brzucha i miednicy.

Na miejsce przybyła ekipa ratownictwa medycznego oraz załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Podjęto akcję reanimacyjną, ale niestety nie udało się doprowadzić do przywrócenia funkcji życiowych poszkodowanego mężczyzny.

– Kierujący ciągnikiem z naczepą był trzeźwy. Trwa śledztwo mające na celu ustalenie przyczyn wypadku – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(RS)

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij