Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Śniadanie wielkanocne dla potrzebujących

Śniadanie wielkanocne dla potrzebujących

Opublikowano:

Działająca przy Parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Trzebini-Sierszy Grupa Misericordi wraz z radnym Tomaszem Lizończykem organizuje śniadanie wielkanocne dla osób potrzebujących z Gminy Trzebinia.


Śniadanie zostanie przygotowane w niedzielę 8 kwietnia 2018 roku na terenie sierszańskiej parafii. Organizatorzy mają już zadeklarowanych sześćdziesięciu uczestników, które wskazał im Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebini. Liczą jednak, że liczba uczestników śniadania może jeszcze wzrosnąć do około stu i właśnie taką grupę osób planują ugościć.

Osoby chcące wesprzeć tę szlachetną inicjatywę mogą dokonać dowolnych dowolnych wpłat pieniężnych na ten cel za pośrednictwem portalu Pomgam.pl. Poniżej zamieszczamy link do organizowanego wydarzenia:  https://pomagam.pl/sniadanietrzebinia

Jak deklarują organizatorzy uzyskana od darczyńców suma zostanie w całości wykorzystana na zakup produktów potrzebnych dla organizacji śniadania wielkanocnego dla potrzebujących, a być może pozwoli nawet na zakup dla nich drobnych upominków. Z tego powodu organizatorzy z góry serdecznie dziękują za każdą wpłaconą na ten cel złotówkę.

Więcej informacji o różnych inicjatywach charytatywnych podejmowanych przez działającą przy sierszańskiej parafii Grupę Misericordi znajdą Państwo na na fanpage’u tej organizacji pod adresem:  https://web.facebook.com/misericordisiersza/

(RS)

Na zdjęciu Kościół pod wezwaniem Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Trzebini-Sierszy. Fot.: Robert Siwek ©.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij