Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Sprawca rozboju zatrzymany

Sprawca rozboju zatrzymany

Opublikowano:

Mundurowi z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Trzebini zatrzymali 36-letniego mieszkańca naszego miasta, który dopuścił się rozboju w centrum Trzebini.

Do zdarzenia doszło w dniu 25 stycznia 2016 roku w godzinach popołudniowych w rejonie parkingu przy ulicy Krakowskiej w Trzebini. Nieznany mężczyzna, grożąc mieszkańcowi Trzebini, zabrał mu pieniądze i dokumenty, po czym uciekł. O całym zdarzeniu, poszkodowany powiadomił Komisariat Policji w Trzebini.

– W wyniku podjętych przez policjantów czynności ustalono i zatrzymano na terenie Trzebini sprawcę rozboju. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec Trzebini. Został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie, gdzie usłyszał zarzut i został przesłuchany w charakterze podejrzanego – informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Na wniosek Policji wobec zatrzymanego prokurator Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Za rozbój kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 12.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij