Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Sprawcy pobicia w centrum miasta usłyszeli zarzuty

Sprawcy pobicia w centrum miasta usłyszeli zarzuty

Opublikowano:

Dwóch mężczyzn, którzy niedawno pobili swojego znajomego na przystanku autobusowym przy ulicy Kościuszki w centrum Trzebini usłyszało już zarzuty.


Do zdarzenia doszło 30 sierpnia 2017 roku. Wtedy to mieszkaniec Trzebini oczekujący na przyjazd autobusu miejskiego na przystanku przy ulicy Kościuszki w centrum miasta został zaczepiony przez dwóch swoich znajomych, także mieszkańców naszego miasta, z którymi miał zatarg.

Napastnicy postanowili ”wymierzyć sprawiedliwość” znajomemu oczekującemu na autobus. Zadali mu ciosy w twarz i kopali już leżącego na ziemi, a następnie uciekli.

– Powiadomieni o zdarzeniu funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzebini szybko udali się w pościg za sprawcami. Zatrzymali jednego z nich w wieku 18 lat, któremu przedstawiono zarzut pobicia – mówi Katarzyna Dąbkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Drugiemu agresywnemu napastnikowi udało się uciec, ale niedługo nacieszył się wolnością. Wpadł 11 września 2017 roku, gdy nietrzeźwy wszczął awanturę w domu. W dodatku przybyły na interwencję policyjny patrol ujawnił w mieszkaniu nietrzeźwego awanturnika 0,98 g marihuany.

– Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał w sumie osiem zarzutów, w tym pobicia i posiadania środków odurzających – relacjonuje Katarzyna Dąbkowska.

Za pobicie podejrzanym grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

(RS)

Na zdjęciu Komisariat Policji w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij