Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Świąteczne paczki dla ubogich i potrzebujących

Świąteczne paczki dla ubogich i potrzebujących

Opublikowano:

Dla sześćdziesięciu ubogich rodzin oraz osób samotnych z Parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa na trzebińskim Salwatorze przygotowano świąteczne paczki na tegoroczne Boże Narodzenie.

Paczki zostały przygotowane w ramach corocznej cyklicznej akcji organizowanej przez trzebińskich Salwatorianów pod hasłem „Dzieciątko za paczkę”, w ramach której bardziej zamożni parafianie przygotowują świąteczne paczki dla ubogich parafian oraz osób samotnych w starszym wieku.

Dzięki tegorocznej akcji aż sześćdziesiąt rodzin i osób znajdujących trudnej sytuacji materialnej może się cieszyć z tego, że znaleźli się dobrzy ludzie, którzy chcą dzielić się z nimi tym, co posiadają.

– Wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się do tegorocznej akcji „Dzieciątko za paczkę”, serdecznie dziękujemy i polecamy ich Bogu w naszych modlitwach – podkreśla ks. Piotr Żydek, proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Trzebini.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij