Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Targi Grzewcze na trzebińskim Rynku

Targi Grzewcze na trzebińskim Rynku

Opublikowano:

Z bardzo ciekawą i zarazem niezwykle cenną inicjatywą wystąpiło Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia, które postanowiło zorganizować Targi Grzewcze na trzebińskim Rynku.

Wydarzenie zostało zaplanowane na sobotę 27 maja 2017 roku, a odbędzie się w godzinach od 9.00 do 13.00.

Swój udział w targach zapowiedziało kilkanaście firm zajmujących się produkcją oraz sprzedażą nowoczesnych kotłów i urządzeń grzewczych na ekologiczne paliwa oraz producent paliwa alternatywnego. Dzięki temu osoby, które przyjdą na Rynek będą mogły nie tylko obejrzeć prezentowane urządzenia i towary, ale także bezpośrednio porozmawiać z ich producentami lub sprzedawcami.

Zaplanowano również uruchomienie punktu, w którym będzie można zasięgnąć informacji na temat możliwości pozyskania dopłat do instalacji ekologicznych źródeł ciepła.

– Zapraszamy mieszkańców Trzebini i okolic do przyjścia na Rynek i zapoznania się z ofertą. Im szybciej zdecydujemy się na wymianę starych, zatruwających nasze środowisko kotłów, tym szybciej przyjdzie nam żyć w czystszym otoczeniu, a dzięki temu wszyscy będziemy zdrowsi – mówi Tadeusz Adamczak, przewodniczący Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia i zarazem pomysłodawca imprezy.

Targi Grzewcze na trzebińskim Rynku to kolejna impreza Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia, która wpisuje się w działania służące ożywieniu centralnego placu w naszym mieście.

(RS)

Na zdjęciu Rynek w Trzebini. Fot. Robert Siwek © 2016.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij