Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Trzebinianie spotkali się na Rynku

Trzebinianie spotkali się na Rynku

Opublikowano:

Kilkuset mieszkańców Trzebini i okolicznych miejscowości w sobotnie popołudnie 19 grudnia 2015 roku wzięło udział w tradycyjnej przedświątecznej imprezie pod nazwą „Wigilia na Rynku”.


Tegoroczne wspólne spotkanie mieszkańców na trzebińskim Rynku obfitowało w wiele atrakcji.

Były między innymi: degustacje świątecznych potraw przygotowanych przez restauratorów, kolędowanie w wykonaniu przedszkolaków i miejscowych zespołów artystycznych, uroczyste przekazanie światełka betlejemskiego mieszkańcom przez trzebińskich harcerzy, podsumowanie świątecznych konkursów z wręczeniem nagród oraz wspólne składanie sobie życzeń świątecznych i noworocznych.

Podobnie jak w latach poprzednich dużym zainteresowaniem cieszyła się akcja trzebińskiej rafinerii, działającej aktualnie pod marką „Orlen Południe”, w ramach której każdy kto przyniósł na Rynek 5 kg makulatury otrzymał małą choinkę w doniczce.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij