Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Trzebinianki okradzione w Chrzanowie

Trzebinianki okradzione w Chrzanowie

Opublikowano:

Dwie mieszkanki Gminy Trzebinia zostały ostatnio okradzione podczas robienia zakupów w chrzanowskich marketach. Dlatego pamiętajmy, by zachować czujność, gdy jesteśmy na zakupach.

12 lutego 2016 roku mieszkanka Bolęcina powiadomiła Komendę Powiatową Policji w Chrzanowie o kradzieży na terenie Chrzanowa. Jak wstępnie ustalono w markecie przy ulicy Pogorskiej w Chrzanowie nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę zgłaszającej i z torebki wyciągnął jej portfel z zawartością w postaci dowodu osobistego, prawa jazdy, karty bankomatowej i pieniędzy.

Tego samego dnia o kolejnej kradzieży podczas zakupów, tym razem w markecie przy ulicy Szpitalnej w Chrzanowie, miejscową Policę powiadomiła mieszkanka Piły Kościeleckiej. I w tym przypadku nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę kobiety i z torebki ukradł jej telefon komórkowy marki LG o wartości 600 złotych.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij