Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Uderzył, skrępował i okradł starszą kobietę

Uderzył, skrępował i okradł starszą kobietę

Opublikowano:

Do bulwersującego zdarzenia doszło na jednej z prywatnych posesji w Trzebini, gdzie nieznany mężczyzna zaatakował starszą kobietę, a następnie ją okradł.

Zdarzenie miało miejsce 23 marca 2017 roku późnym popołudniem przy ulicy Piłsudskiego w Trzebini. Wtedy to do jednego z prywatnych domów, w którym przebywała starsza kobieta, zapukał nieznany mężczyzna i poprosił o otwarcie drzwi, twierdząc że ma dla niej dokumenty do podpisania.

Kobieta nie otworzyła drzwi nieznajomemu, ale po pewnym czasie postanowiła wyjść do sąsiadki, by podzielić się informacją o niecodziennej sytuacji. Była przy tym przekonana, że nieznajomy już sobie poszedł.

Tymczasem po opuszczeniu domu drugimi drzwiami została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę, który ją uderzył, a następnie wciągnął do jednego z pomieszczeń w domu, skrępował i zamknął. Po czym splądrował pomieszczenia, skradł pieniądze i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Po kilku godzinach kobieta zdołała się uwolnić i o zdarzeniu powiadomiła sąsiada, a ten zawiadomił policję. Z uwagi na stan zdrowia i doznane obrażenia trzebinianka trafiła do szpitala.

– Bardzo prosimy wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia o kontaktowanie się z Komisariatem Policji w Trzebini – apeluje Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

– Jednocześnie prosimy osoby starsze, zwłaszcza te, które żyją samotnie, o zachowanie szczególnej ostrożności w podobnych przypadkach – dodaje Katarzyna Dąbkowska.

(RS)

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij