środa, 29 marca 2023 | Wiktoryna, Helmuta
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Ujawnili ponad kilogram narkotyków

Ujawnili ponad kilogram narkotyków

Opublikowano:

W ostatnich dniach policjanci z Trzebini ujawnili i zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków należących do dwóch młodych mieszkańców jednego z trzebińskich sołectw, którzy zostali tymczasowo aresztowani.

Mundurowi uzyskali informację, że w jednym z prywatnych domów w Psarach mogą znajdować się narkotyki i w związku z tym udali się tam na przeszukanie, co potwierdziło te przypuszczenia.

W wyniku podjętych czynności zabezpieczono 79 gram amfetaminy oraz 1165 gramów marihuany.

Ponadto w trakcie zatrzymania starszego z mężczyzn ujawniono przy nim oraz w samochodzie, którym się poruszał 11 gramów ziela konopi indyjskich.

Wkrótce wyszło na jaw, że posiadane środki odurzające i substancje psychotropowe nie są wyłączną własnością starszego z mężczyzn. Współwłaścicielem narkotyków był jego młodszy krewny.

Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie przestawiła zatrzymanym zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek prokuratury chrzanowski sąd zastosował wobec obydwu podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych przez Policję środków odurzających i substancji psychotropowych wynosi ponad 36 tysięcy złotych.

źródło:chrzanow.policja.gov.pl

oprac.:(RS)

Na zdjęciu Komisariat Policji w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij