Wtorek, 28 listopadaa 2023 | Zdzisława, Lesława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Bolęcinie będą świętować

W Bolęcinie będą świętować

Opublikowano:

Animacje dla dzieci, warsztaty muszelkowe, prezentacja samochodu strażackiego, występ zespołu Bolęcanie i zabawa taneczna to tylko niektóre atrakcje tegorocznego Święta Wsi Bolęcin.


Impreza odbędzie się w sobotę 5 sierpnia 2017 roku na stadionie Ludowego Klubu Sportowego „Promyk” w Bolęcinie. Jej rozpoczęcie zaplanowano o godz. 16.00.

Pomiędzy 16.00 a 19.00 zorganizowane zostaną zabawy i animacje dla dzieci (malowanie twarzy, tatuaże, bańki mydlane). Dodatkową bezpłatną atrakcją dla maluchów będzie dmuchany zamek i wejściówki do „Skrzatolandii”.

Od 16.00 do 18.00 będą się odbywały warsztaty muszelkowe i czynne będzie stanowisko paleontologiczno-geologiczne „Wioski pod Skałą”. W międzyczasie przewidziano prezentację samochodu bojowego OSP Bolęcin i pokazy w wykonaniu miejscowych strażaków.

Z kolei na godz. 18.30 zaplanowano występ Zespołu Folklorystycznego Bolęcanie, a o godz. 19.00 rozpocznie się zabawa taneczna, która potrwa do 2 w nocy.

Głównymi organizatorami imprezy są: Sołtys Bolęcina – Franciszek Barnaś, Rada Sołecka Bolęcina oraz Trzebińskie Centrum Kultury, a jej współorganizatorami: LKS Promyk Bolęcin, OSP Bolęcin i uczestnicy projektu „Wioska pod Skałą”.

(RS)

Na zdjęciu skałka triasowa w Bolęcinie. Fot.: Robert Siwek © 2017

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij