Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Górce zatrzymano mężczyznę z marihuaną

W Górce zatrzymano mężczyznę z marihuaną

Opublikowano:

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzebini zatrzymali kolejną osobę, która posiadała przy sobie narkotyki.

Zdarzenie miało miejsce 15 października 2016 roku po północy. Wówczas to trzebiński Komisariat został powiadomiony o tym, że w klatce schodowej bloku przy ulicy Tysiąclecia w Trzebini-Górce przebywa mężczyzna, który zakłóca ciszę nocną.

Na miejsce udał się patrol policyjny, który w trakcie legitymowania mężczyzny ujawnił u niego woreczek z suszem roślinnym. Wstępne badanie testerem NARK-2 wykazało, że był to środek odurzający w postaci marihuany w ilości ponad 3 gram.

Ujawnione narkotyki zostały zabezpieczone do celów procesowych, a ich posiadacz – trzydziestoletni mieszkaniec Nalepic trafił do policyjnego aresztu.

– Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do trzech lat – informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij