Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Wigilia na trzebińskim Rynku już za nami

Wigilia na trzebińskim Rynku już za nami

Opublikowano:

W sobotnie popołudnie 17 grudnia 2016 roku mieszkańcy Trzebini i okolicznych miejscowości spotkali się na tradycyjnej przedświątecznej imprezie zwanej „Wigilią na trzebińskim Rynku”.

Wśród wielu atrakcji jakie czekały na trzebinian warto wymienić między innymi: możliwość degustacji świątecznych potraw przygotowanych przez lokalne firmy gastronomiczne, występy artystyczne w wykonaniu trzebińskich przedszkolaków, koncert kolęd Marzeny Michalczyk, zabawy dla dzieci, rozstrzygnięcie świątecznych konkursów dla mieszkańców czy też świąteczną loterię.

Podobnie jak w latach poprzednich dużym zainteresowaniem uczestników imprezy cieszyła eko-akcja przygotowana przez Orlen Południe, w ramach której mieszkańcy za minimum 5 kilogramów przyniesionej makulatury mogli otrzymać małego iglaka w doniczce.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij