Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Wspólnie uczynili wiele dobrego

Wspólnie uczynili wiele dobrego

Opublikowano:

Darczyńcy, wolontariusze i sympatycy „Szlachetnej Paczki” spotkali się w Dworze Zieleniewskich w Trzebini, by wspólnie podsumować realizację ostatniej edycji tego projektu w Gminie Trzebinia.


Nad sprawnym przebiegiem całej akcji w naszej gminie od jesieni ubiegłego roku czuwało 8 wolontariuszy. Natomiast w przygotowanie paczek dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej z rejonu Trzebini włączyło się aż 968 osób.

Ogólna wartość wszystkich paczek dla trzebińskich rodzin wynosiła 47.320 złotych, a średnia wartość paczki dla jednej rodziny kształtowała się na poziomie 2.150 złotych.

– Dzięki wspólnemu zaangażowaniu wielu osób 22 rodziny w trudnej sytuacji materialnej z rejonu Trzebini otrzymały mądre wsparcie materialne w postaci artykułów codziennego użytku, odzieży, obuwia, zabawek dla dzieci czy sprzętów potrzebnych w gospodarstwie domowym – relacjonuje Wojciech Hajduk, koordynator projektu „Szlachetnej Paczki” w Gminie Trzebinia.

– Obok hojności darczyńców i pracy wolontariuszy bardzo istotnym w realizacji projektu było wsparcie ze strony ze strony młodzieży z Zespołu Szkół na Osiedlu ZWM i Gimnazjum nr 1, nauczycieli i dyrektorów trzebińskich szkół, miejscowych harcerzy, kierowców i lokalnych mediów. Wszystkim tym osobom pragnę serdecznie podziękować za okazaną współpracę, bo wspólnie udało się nam uczynić wiele dobrego – dodaje Wojciech Hajduk.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij