Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z pomocą dietetyka Naturhouse stracił 13 kg

Z pomocą dietetyka Naturhouse stracił 13 kg

Opublikowano:

Pan Artur ma 47 lat. Jeszcze we wrześniu 2016 roku ważył 89 kilogramów. Przy wzroście 173 cm wskazywało to na dużą nadwagę.

Sam zaczął zauważać, że traci nad tym kontrolę. Początkowo nie budziło to w nim niepokoju. Jednak po pewnym czasie zaczął źle się czuć we własnym ciele. Większość dodatkowych kilogramów kumulowała się w pasie. Co jak sam powtarza było największą motywacją do rozpoczęcia kuracji odchudzającej w Centrum Naturhouse w Trzebini.

W ciągu 5 miesięcy stracił 13 kilogramów, dochodząc tym samym to swojej prawidłowej wagi.

– Zmiana nawyków żywieniowych nie była trudna, choć zdarzały się upadki. Największym problemem podczas kuracji były wyjazdy służbowe i prywatne. Wtedy nie zawsze udawało mi się przestrzegać zaleceń w stu procentach – mówi Pan Artur.

– Sama dieta jest łatwa, szybka i przyjemna, a przede wszystkim urozmaicona. Cotygodniowe spotkania z dietetykiem także bardzo pomogły mi wytrwać na diecie. Łatwiej jest wspierać kogoś, widząc go co tydzień niż raz w miesiącu – dodaje bohater metamorfozy.

Obecnie Pan Artur przechodzi na etap stabilizacji wagi. Polega ona na stopniowym wychodzeniu z diety aby uniknąć efektu jo-jo.

– Ważne, aby w tym okresie systematycznie podnosić ilość kalorii, nie rezygnując jednocześnie z zasad, jakimi kierowaliśmy się w trakcie diety – podkreśla Justyna Piątek, dietetyk z Naturhouse w Trzebini.

Bohater metamorfozy udowadnia, że pomimo pracy, zmęczenia i wielu obowiązków służbowych oraz prywatnych można z powodzeniem zadbać o zdrowie i figurę. Wystarczy skorzystać z porady dietetyka, który dobierze indywidualną dietę na miarę naszych potrzeb.

Z okazji Walentynek każda para, która rozpocznie kurację odchudzającą będzie mogła skorzystać z oferty specjalnej. Promocja trwa do końca lutego 2017 roku!

Centrum Dietetyczne Naturhouse

ul. Piłsudskiego 4, 32-540 Trzebinia

tel. 662 506 988

e-mail: trzebinia.pilsudskiego@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:  poniedziałek: 9:00-15:00, wtorek: 11:00-19:00, środa: 8:00-17:00, czwartek: 11:00-19:00, piątek: 8:00 – 15:00.

Na zdjęciu górnym Pan Artur po pięciomiesięcznej kuracji odchudzającej z Justyną Piątek – dietetykiem z Naturhouse w Trzebini. Na zdjęciu dolnym Pan Artur przed rozpoczęciem kuracji.

artykuł promocyjny

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij