Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Za kierownicą na podwójnym gazie

Za kierownicą na podwójnym gazie

Opublikowano:

Na naszych drogach wciąż nie brakuje nieodpowiedzialnych kierowców, którzy w stanie nietrzeźwym decydują się prowadzić samochód. Na szczęście z ruchu drogowego systematycznie eliminuje ich policja.

I tak 4 lipca 2016 roku o godzinie 5.55 na ulicy Wodzińskiej w Chrzanowie patrol policji drogowej zatrzymał 47-letniego mieszkańca Trzebini, który kierował samochodem osobowym. Trzebinianin był w stanie nietrzeźwym i miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z kolei 3 lipca 2016 roku o 0.25 na ulicy Tuwima w Trzebini patrol policji zauważył leżący w rowie samochód osobowy, którego kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci odnaleźli jednak kierowcę samochodu, którym okazał 44-letni mieszkaniec Jaworzna. Mężczyzna był w stanie nietrzeźwym. Posiadał aż 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Również 3 lipca 2016 roku, ale o godzinie 1.45 na ulicy Grunwaldzkiej w Trzebini policja drogowa zatrzymała do kontroli prowadzącego samochód osobowy 55-letniego mieszkańca Chrzanowa. Badanie alkomatem wykazało, że był on w stanie nietrzeźwym i miał 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto nie posiadał prawa jazdy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij