Poniedziałek, 23 majaa 2022 | Iwony, Emilii
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Za kierownicą pod wpływem narkotyków

Za kierownicą pod wpływem narkotyków

Opublikowano:

Policyjny patrol zatrzymał ostatnio w naszym mieście młodego mężczyznę, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków oraz posiadał substancje psychotropowe.


Zdarzenie to miało miejsce 15 lutego 2018 roku przy ulicy Gwarków w Trzebini (Osiedle Krze), gdzie policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którym kierował dwudziestokilkuletni mieszkaniec Gminy Trzebinia.

Mężczyzna został poddany badaniu na obecność środków odurzających z wynikiem pozytywnym. Oprócz tego stróże prawa dokładnie sprawdzili wnętrze pojazdu i okazało się, że trzebinianin miał w samochodzie amfetaminę w ilości 0,4 grama.

– Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a on sam trafił do policyjnej izby zatrzymań. Usłyszał zarzuty posiadania substancji psychotropowej i kierowania samochodem pod wpływem narkotyków – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

– Za pierwszy z czynów grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności, a za kolejny grzywna w wysokości co najmniej pięciu tysięcy złotych, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i do dwóch lat pozbawienia wolności – dodaje Katarzyna Dąbkowska.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij