Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zabrał papierosy i zapalniczkę, ale nie zapłacił

Zabrał papierosy i zapalniczkę, ale nie zapłacił

Opublikowano:

Do dziesięciu lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Trzebini, który z jednego ze sklepów w trzebińskim sołectwie Lgota zabrał cztery paczki papierosów i zapalniczkę, ale odmówił zapłaty za towar.


Zdarzenie miało miejsce 2 czerwca 2018 roku w godzinach popołudniowych. Mężczyzna, który zabrał ze sklepu papierosy i zapalniczkę, nie zapłacił za zakupy i szybko się oddalił.

Właściciel sklepu wybiegł za mężczyzną i usiłował wyegzekwować zapłatę w kwocie 56 złotych lub zwrot towaru. Nieuczciwego klienta rozsierdziło jednak zachowanie handlowca i zaczął do niego kierować groźby.

W efekcie na miejsce wezwano patrol z Komisariatu Policji w Trzebini, a mundurowi ustalili rysopis złodzieja i rozpoczęli jego poszukiwania, które okazały się skuteczne.

W pobliżu sklepu policjanci zatrzymali mieszkańca Trzebini w średnim wieku, który nie zdążył pozbyć się skradzionych rzeczy.

– Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, a za popełniony czyn grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij