Poniedziałek, 26 lutego 2024 | Aleksandra, Mirosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Zapraszają na pchli targ

Zapraszają na pchli targ

Opublikowano:

Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia zaprasza mieszkańców gminy i wszystkie zainteresowane osoby na pierwszy w 2016 roku pchli targ (bazar), w trakcie którego będzie można sprzedać lub nabyć różne towary i drobne rzeczy.

Pierwszy w tym roku trzebiński pchli targ odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia 2016 roku w godzinach od 8.00 do 14.00 na placu targowym przy ulicy Młoszowskiej w Trzebini.

Kolejne tegoroczne pchle targi zostały zaplanowane na 29 maja, 26 czerwca, 31 lipca, 28 sierpnia, 25 września oraz 30 października bieżącego roku. Również będą się one odbywały w godzinach od 8.00 do 14.00.

– Pchli targ to rodzaj bazaru, na którym można nabyć lub wymienić różne towary oraz produkty, głównie używane i najczęściej po niskich cenach – mówi Tadeusz Adamczak, przewodniczący Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia, które już w ubiegłym roku zapoczątkowało organizację pchlich targów w Trzebini.

Od osób wystawiających swoje towary na sprzedaż pobierane będą opłaty zgodnie z obowiązująca uchwałą Rady Miasta Trzebini z 27 listopada 2015 roku.

Więcej informacji na temat trzebińskich pchlich targów znajdą Państwo na stronie ich organizatora pod adresem: www.wspolnatrzebinia.pl

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij