Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zarysował powłokę lakierniczą i przebił opony

Zarysował powłokę lakierniczą i przebił opony

Opublikowano:

Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi młodemu mieszkańcowi Bolęcina, który uszkodził pozostawiony na parkingu samochód osobowy na szkodę mieszkańca Trzebini.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 11 marca 2017 roku w godzinach wieczornych na parkingu przed jednym z marketów przy ulicy Szpitalnej w Chrzanowie.

W pozostawionym na parkingu samochodzie osobowym marki „Opel”, należącym do mieszkańca Trzebini, ktoś zarysował powłokę lakierniczą oraz przebił dwie opony.

W wyniku podjętych czynności wyjaśniających ustalono, że sprawcą uszkodzeń okazał się osiemnastoletni mieszkaniec Bolęcina.

– Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie, przedstawiono mu zarzut zniszczenia mienia i przesłuchano w charakterze podejrzanego – poinformowała Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Osiemnastolatkowi z Bolęcina grozi teraz do pięciu lat pozbawienia wolności za czyn, którego się dopuścił.

(RS)

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij