Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zatrzymano mężczyznę z amfetaminą

Zatrzymano mężczyznę z amfetaminą

Opublikowano:

Trzebińscy policjanci zatrzymali w naszym mieście mężczyznę w średnim wieku, który posiadał w samochodzie znaczną ilość amfetaminy.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 9 września 2017 roku po północy na ulicy Leśnej w Trzebini, gdzie patrol trzebińskich policjantów zatrzymał do kontroli drogowej samochód, którym kierował mężczyzna w średnim wieku.

Po wykonaniu rutynowych czynności związanych z kontrolą drogową policjanci nakazali również otwarcie bagażnika w samochodzie. Ku ich zaskoczeniu znajdował się w nim biały proszek. Po przebadaniu substancji okazało się, że jest to amfetamina i to w znacznej ilości, bo jej waga wyniosła 19,15 grama.

Mężczyzna został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków psychotropowych, a Sąd Rejonowy w Chrzanowie na wniosek miejscowej prokuratury zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

– Przestępstwo, którego dopuścił się mężczyzna zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat dziesięciu – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(KPP Chrzanów, RS)

Na zdjęciu Komisariat Policji w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij