Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Złodziej w fitness klubie

Złodziej w fitness klubie

Opublikowano:

Dwoje mieszkańców Gminy Trzebinia zostało okradzionych w jednym z lokalnych fitness klubów. Na szczęście skradzione rzeczy udało się bardzo szybko odzyskać.


Zdarzenie to miało miejsce w dniu 6 listopada 2017 roku w jednym z fitness klubów w Chrzanowie, w którym pojawił się starszy mężczyzna. Jego celem nie było jednak kształtowanie tężyzny fizycznej, ale przegląd otwartej szatni, gdzie dwoje spośród ćwiczących pozostawiło swoje rzeczy, nie wkładając ich do zamykanej szafki.

Łupem starszego mężczyzny padł telefon komórkowy I-phone 6 o wartości 2.500 złotych, należący do mieszkanki Trzebini, a także buty marki Salomon o wartości 200 złotych, będące własnością mieszkańca Bolęcina.

Dziwnie zachowujący się mężczyzna został zauważony, ale zanim goście fitness klubu sprawdzili, czy nic im nie zginęło, opuścił już teren budynku.

Amator cudzej własności został jednak zatrzymany przez pokrzywdzonych, którzy zorientowali się, że padli ofiarą kradzieży i wybiegli za sprawcą na zewnątrz, a następnie wezwali Policję.

– Dzięki szybkiej reakcji kobieta oraz mężczyzna odzyskali utracone przedmioty, a 68 latek bez stałego miejsca zamieszkania trafił do policyjnego aresztu – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

– Zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Za zarzucany czyn grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności – dodaje Katarzyna Dąbkowska.

(KPP Chrzanów, RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij