Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Złodzieje pojawili się w Gaju i w Sierszy

Złodzieje pojawili się w Gaju i w Sierszy

Opublikowano:

Złodzieje znów dali o sobie znać w naszym mieście. Tym razem pojawili się na dwóch dużych i sąsiadujących ze sobą osiedlach – w Gaju i w Sierszy.


Pracownik jednej z firm budowlanych powiadomił Policję o dokonanej w ostatnich dniach przez nieznanego sprawcę kradzieży na terenie Osiedla Gaj. Łupem złodzieja padł sprzęt budowlany w postaci agregatu prądotwórczego, stopy wibracyjnej i zagęszczarki, a suma strat na szkodę firmy sięgnęła 4 tysięcy złotych.

Z kolei nieustalony sprawca poprzez odgięcie i odcięcie metalowej kraty zabezpieczającej okno usiłował dostać się ostatnio do jednego ze sklepów na terenie sąsiedniego Osiedla Siersza. Nie zdołał jednak pokonać innych zabezpieczeń i wejść do środka.

– Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, a za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności – przestrzega Iwona Szelichiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(RS)

Na zdjęciu Komisariat Policji w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij