Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Złodzieje ukradli dwa rowery

Złodzieje ukradli dwa rowery

Opublikowano:

Wiosna to czas, gdy chętnie wyruszamy na rowerowe przejażdżki. To także czas, gdy szczególnie często dochodzi do kradzieży jednośladów, dlatego policjanci apelują o ich dodatkowe zabezpieczenie.

W ostatnich dniach ofiarą takiej kradzieży padła mieszkanka Trzebini. Na jej szkodę z piwnicy przy ulicy Grunwaldzkiej nieznani sprawcy skradli dwa rowery o wartości około 800 złotych. Przed dokonaniem kradzieży złodzieje ściągnęli z zawiasów drzwi prowadzące do piwnicy.

– Prosimy o niepozostawianie jednośladów bez zabezpieczenia w budynkach czy też na zewnątrz. Ponadto zwracamy się z apelem o sprawdzenie miejsc, gdzie przechowywane są wartościowe przedmioty, o założenie dodatkowych kłódek czy zamków, o zasłonięcie drzwi i okien piwnicznych, by nie było widać, co jest wewnątrz pomieszczeń – apeluje Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

– Każde dodatkowe zabezpieczenie, to kolejna przeszkoda do pokonania dla złodzieja, a tym samym większe szanse, że nie staniemy się ofiarami kradzieży – dodaje Katarzyna Dąbkowska.

Warto podkreślić, że za kradzież z włamaniem grozi aż do 10 lat pozbawienia wolności.

(RS)

Na zdjęciu Komisariat Policji w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij