Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Złośliwy dla wędkarzy, agresywny wobec policjantów

Złośliwy dla wędkarzy, agresywny wobec policjantów

Opublikowano:

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi młodemu mężczyźnie, który nad Zalewem Chechło w Trzebini zachowywał się złośliwie wobec wędkarzy, a następnie w sposób agresywny potraktował interweniujących policjantów.

Zdarzenie miało miejsce 12 sierpnia 2018 roku. Łowiący ryby nad trzebińskim Chechłem wędkarze poprosili policjantów z Trzebini o interwencję. Powodem był mężczyzna, który zachowywał się wobec nich złośliwie. Chodził im po żyłkach od wędek, celowo rzucał kamieniami i patykami do wody w rejonie, gdzie łowili ryby, a ponadto był wobec nich wulgarny.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że osobą, która zakłócała ład i porządek jest dwudziestokilkuletni mieszkaniec pobliskiego Chrzanowa.

– Mężczyzna w trakcie prowadzonej interwencji wobec funkcjonariuszy zachowywał się wulgarnie, był agresywny i nie reagował na polecenia – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

– Mieszkaniec Chrzanowa został zatrzymany. Usłyszy zarzut znieważenia funkcjonariuszy i naruszenia nietykalności cielesnej, za co grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności – dodaje Katarzyna Dąbkowska.

(RS)

Na zdjęciu Zalew Chechło w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij