Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Interwencje i listy > Dziurawe drogi w Sierszy

Dziurawe drogi w Sierszy

Opublikowano:
Tagi: siersza,

Od wiosny na niektórych gminnych ulicach w Sierszy straszą spore i systematycznie powiększające się dziury, które stwarzają coraz większe zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Na ulicy Dembowskiego, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Odkrywkową, dziura w gminnej drodze powiększa się regularnie od miesięcy, a jej średnica przekroczyła już 70 centymetrów.

Na sąsiedniej ulicy 22 Stycznia, tuż za skrzyżowaniem z drogą prowadzącą w kierunku dawnego szybu „Zofia” wyrwa w jezdni ma mniejszą średnicę, ale jest za to głębsza. Mimo, że ulicą tą jeżdżą autobusy w kierunku Gaja i Czyżówki, a wielu kierowców korzysta z niej jako skrótu w drodze z Chrzanowa w kierunku Olkusza, to gmina od miesięcy nie kwapi się do jej załatania.

 – Takiego dziadostwa na gminnych drogach nie było od lat. To żenujące, że burmistrz Adamczyk nie potrafi zadbać o rzecz tak podstawową, jak załatanie dziur na gminnych ulicach – grzmi prosząca o zachowanie swojego nazwiska do wiadomości redakcji mieszkanka Sierszy, która każdego dnia musi uważać, by nie wjechać samochodem do dziury w gminnej drodze.

Mając na uwadze interwencje mieszkańców oraz bezpieczeństwo kierowców poruszających się po gminnych drogach w Sierszy redakcja portalu wTrzebini.pl postanowiła zwrócić się do burmistrza Trzebini – Adama Adamczyka z zapytaniem o termin załatania dziur w ulicach: Dembowskiego i 22 Stycznia. Po ustosunkowaniu się do sprawy przez władze miasta niezwłocznie poinformujemy o tym naszych Czytelników.

Tekst i zdjęcie: Robert SIWEK

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij