Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Interwencje i listy > Maciej Kozub interweniuje w sprawie przejścia

Maciej Kozub interweniuje w sprawie przejścia

Opublikowano:

Radny Maciej Kozub wystąpił na sesji rady z interwencją mającą na celu podjęcie działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych, które jest usytuowane na łuku ulicy Kościuszki w samym centrum Trzebini, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Św. Stanisława.


– Mieszkańcy skarżą się, że przejście to jest słabo oświetlone i boją się nim przechodzić po zapadnięciu zmroku. Dlatego wnioskuję, by burmistrz wystąpił oficjalnie do administratora drogi o lepsze oświetlenie tego przejścia bądź montaż na nim urządzeń, które sprawią, że będzie ono lepiej widoczne dla kierowców z dalszej odległości, a tym samym i bardziej bezpieczne dla korzystających z niego pieszych – postulował radny Maciej Kozub.

Ulica Kościuszki w Trzebini znajduje się w ciągu drogi krajowej nr 79, która należy do najbardziej obciążonych ruchem samochodowym traktów w naszej gminie. Średnio każdego dnia drogą krajową przez centrum Trzebini przemieszcza ponad 20 tysięcy pojazdów.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij