Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Nieustannie reklamują Trzebinię w PRL …

Nieustannie reklamują Trzebinię w PRL …

Opublikowano:

To była podobno świetna impreza. Co prawda odbyła się już ponad dwa i pół miesiąca temu, ale wciąż jest zapowiadana i reklamowana na placu targowym przy ulicy Młoszowskiej w centrum Trzebini.


Chodzi o wydarzenie pod nazwą „Powrót do przeszłości. Trzebinia w PRL”, które miało miejsce w naszym mieście 1 maja 2017 roku, a organizatorem którego było Trzebińskie Centrum Kultury.

Impreza była mocno reklamowana. Oprócz plakatów zawieszanych standardowo na tablicach ogłoszeń pojawiły się także plakaty przyklejone do płyty pilśniowej. Jedna z takich reklam z herbem miasta i logo Trzebińskiego Centrum Kultury wisi do dzisiaj przytwierdzona u wejścia na plac targowy przy ulicy Młoszowskiej i zaprasza do wzięcia w zdarzeniu, które odbyło się już dawno temu.

Pod wpływem słońca, deszczu i upływającego czasu płyta z naklejonym plakatem zdążyła się już mocno wygiąć i wyraźnie chyli się już ku upadkowi, jak niegdyś sam PRL, a cały ten niecodzienny eksponat denerwuje co bardziej uwrażliwionych na estetykę naszego miasta mieszkańców, o czym poinformowała nas jedna z Czytelniczek portalu wTrzebini.pl

Miejmy nadzieję, że po lekturze niniejszego tekstu burmistrz Trzebini i jego zastępcy oraz dyrektor Trzebińskiego Centrum Kultury – Adam Potocki zaczerwienieją się ze wstydu i czym prędzej zobowiążą odpowiednie służby do usunięcia nieaktualnej i szpecącej wejście na plac targowy reklamy.

Robert Siwek
kontakt@wtrzebini.pl

Na zdjęciu reklama imprezy pt. „Powrót do przeszłości. Trzebinia w PRL” u wejścia na plac targowy przy ulicy Młoszowskiej. Stan z dnia 16 lipca 2017 roku.

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij