Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Interwencje i listy > Nowe herby witają wjeżdżających do Trzebini

Nowe herby witają wjeżdżających do Trzebini

Opublikowano:

Przy drogach dojazdowych do Gminy Trzebinia zamontowane zostały ostatnio nowe, estetyczne oznakowania z herbem naszej gminy i jej nazwą.

Pod koniec 2015 roku nasza redakcja zwróciła się z interwencją do trzebińskich władz miasta, która dotyczyła potrzeby wymiany zdewastowanego przez wandali herbu Trzebini przy drodze z Luszowic do Sierszy.

Wówczas poinformowano nas, że gmina planuje kompleksową wymianę wszystkich zniszczonych herbów ustawionych na wjazdach do gminy w roku 2016. I zgodnie z tamtejszą zapowiedzią w ostatnich tygodniach w czternastu miejscach zamontowano nowe oznakowania.

Na terenie miasta nowe herby Trzebini zostały ustawione przy ulicach: Głowackiego, Puszkina, Sikorskiego, E. Plater, Chrzanowskiej i Długiej.

Kolejne osiem oznakowań stanęło w trzebińskich sołectwach. A konkretne przy ulicach Krakowskiej i Zakopiańskiej w Bolęcinie, przy ulicy Krakowskiej w Dulowej, przy ulicach Krakowskiej i Chrzanowskiej w Pile Kościeleckiej, przy ulicach Trzebińskiej i Klonowej w Lgocie oraz przy drodze Bukowno – Trzebinia w pobliżu sołectwa Czyżówka.

Na montaż nowych oznakowań Gmina Trzebinia wydała 6.765 złotych.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij