Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Pilnie potrzebny jest nowy asfalt

Pilnie potrzebny jest nowy asfalt

Opublikowano:

Podczas marcowej sesji Rady Miasta Trzebini radny Maciej Kozub zaapelował o podjęcie starań mających na celu przeprowadzenie gruntownego remontu nawierzchni drogi powiatowej – ulicy Świętego Stanisława w centrum Trzebini.

– Znajdująca się w centrum naszego miasta ulica Świętego Stanisława potrzebuje już nie łatania dziur, ale położenia nowej nawierzchni asfaltowej – stwierdził Maciej Kozub.

– Jeśli starosta dysponowałby pewną pulą pieniędzy na to zadanie, to powinniśmy rozważyć dofinansowanie tej ważnej inwestycji, tym bardziej, że już wielokrotnie  dokładaliśmy powiatowi do realizacji wielu innych przedsięwzięć – dodał Maciej Kozub.

Radny podkreślił, że ulica Świętego Stanisława stanowi nie tylko dojazd z centrum Trzebini do popularnego kąpieliska, jakim jest Balaton, ale przede wszystkim jest ważnym ciągiem komunikacyjnym łączącym centrum miasta z osiedlami położonymi w zachodniej części gminy jak: Wodna czy Siersza, co sprawia, że każdego dnia z tego drogowego traktu korzysta wielu mieszkańców.

(RS)

Na zdjęciu fragment ulicy Świętego Stanisława w Trzebini. Stan z dnia 6 kwietnia 2017 roku.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij