Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Powiat uporządkuje boisko w Sierszy

Powiat uporządkuje boisko w Sierszy

Opublikowano:

Dzięki interwencji nowej Rady Osiedla Siersza byłe asfaltowe boisko sportowe usytuowane naprzeciw liceum w Sierszy zostanie uporządkowane.

W sierpniu 2016 roku Rada Osiedla Siersza zdecydowała się wystosować pismo do starosty chrzanowskiego – Janusza Szczęśniaka z wnioskiem o uporządkowanie zaniedbanego byłego boiska asfaltowego przy sierszańskim ogólniaku.

Zwrócono się między innymi o usunięcie zdewastowanych metalowych elementów stanowiących niegdyś wyposażenie obiektu, wycinkę samosiejek, prześwietlenie istniejącego drzewostanu, usunięcie powalonych drzew, naprawę uszkodzeń w ogrodzeniu i uprzątnięcie obiektu wraz rekultywacją powierzchni nieutwardzonych.

Jednocześnie Rada Osiedla Siersza zwróciła się z prośbą o wyrażenie zgody przez starostę na organizację w przyszłości imprez kulturalno-sportowych dla mieszkańców Sierszy na wspomnianym boisku.

Władze Powiatu Chrzanowskiego ustosunkowały się pozytywnie do zgłoszonego wniosku w kwestii uporządkowania obiektu.

– Odpowiadając na pismo w sprawie uporządkowania byłego boiska zlokalizowanego naprzeciw budynku liceum w Sierszy oraz prośbę o wyrażenie zgody na organizowanie na nim w przyszłości imprez dla mieszkańców osiedla, informuję, że zarząd powiatu podjął decyzję o uporządkowaniu byłego boiska oraz o przeprowadzeniu analizy możliwości jego potencjalnego zagospodarowania – czytamy w piśmie skierowanym na ręce Wandy Ponisz, przewodniczącej Rady Osiedla Siersza, a podpisanym przez Ewę Szydłowską–Koryczan, dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij