Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Przekraczają prędkość, wyprzedzają na trzeciego

Przekraczają prędkość, wyprzedzają na trzeciego

Opublikowano:

O częstsze kontrole prędkości przez policyjną drogówkę na ulicy Chrzanowskiej w Sierszy zawnioskował radny – Janusz Siemek.

Temat został poruszony na sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 28 maja 2020 roku, w trakcie której rozpatrywano sprawę finansowania z budżetu Gminy Trzebinia kosztów godzin nadliczbowych dla policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

– Na ulicy Chrzanowskiej w Sierszy dzieją się dantejskie sceny. Kierowcy nagminnie przekraczają dozwoloną prędkość, przejeżdżają przez podwójne linie ciągłe, wyprzedzają na trzeciego – zwrócił uwagę radny Janusz Siemek.

– Koniecznym jest zwiększenie ilości policyjnych kontroli prędkości na ulicy Chrzanowskiej w Sierszy i karanie kierowców łamiących przepisy drogowe – zawnioskował Janusz Siemek.

(RS)

Fot.: Na zdjęciu ulica Chrzanowska w Sierszy.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij