Piątek, 03 lutego 2023 | Błażeja, Telimeny
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Trudne dojście do lekarza w Bolęcinie

Trudne dojście do lekarza w Bolęcinie

Opublikowano:

Starsi mieszkańcy Bolęcina pod Trzebinią, którzy z centrum wsi pieszo udają się do lekarza w miejscowym ośrodku zdrowia, nie mają łatwej drogi.

O problemie podczas ostatniego zebrania wiejskiego władze Gminy Trzebinia poinformował Tadeusz Sadulski – miejscowy lekarz i zarazem kierownik Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Bolęcinie.

– Firma, która tej zimy zajmowała się odśnieżaniem, tak solidnie sypała schody prowadzące do ośrodka zdrowia, że część krawężników podtrzymujących stopnie po prostu się rozsypała. Zniszczone krawężniki wymagają teraz pilnej wymiany – stwierdził Tadeusz Sadulski.

To jednak nie jedyne utrudnienia na chodniku i schodach prowadzących do przychodni zdrowia w Bolęcinie.

– Przed dwoma laty była silna wichura, która połamała drzewa na dojściu do ośrodka zdrowia, a te zniszczyły około 20 metrów poręczy zamontowanej przy chodniku i schodach. Zniszczoną część poręczy zdemontowały Usługi Komunalne, obiecując jednocześnie jej odnowienie. Teraz nie ma Usług Komunalnych i nie ma brakującej części poręczy, a starsi ludzie mają problemy z dojściem do ośrodka zdrowia – dodał Tadeusz Sadulski.

Miejmy nadzieję, że władze Gminy Trzebinia poważnie potraktują te uwagi i zlecą jak najszybszą naprawę schodów oraz wykonanie brakującej części poręczy przy wspomnianych schodach.

Robert Siwek

Na zdjęciu uszkodzone schody prowadzące do Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Bolęcinie. Stan z dnia 9 kwietnia 2017 roku.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij