Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Gaju trzeba posprzątać po Sylwestrze

W Gaju trzeba posprzątać po Sylwestrze

Opublikowano:

Józef Dziedzic – przewodniczący Rady Osiedla Gaj zaapelował do trzebińskich władz samorządowych o posprzątanie bałaganu na wspomnianym osiedlu po minionym Sylwestrze.


– Gdy jest śnieg to nasze osiedle jest piękne, ale gdy go nie ma, widać porozrzucane w różnych miejscach butelki, resztki petard i inne brzydkie rzeczy, które pozostały jeszcze po Sylwestrze. Zwróciłem się w tej sprawie do wydziału komunalnego w gminie, ale odpisano mi, że nie wyłoniono jeszcze wykonawcy odpowiedzialnego za utrzymanie terenów na naszym osiedlu i że przetargi na to zdanie odbędą się dopiero w marcu – mówił Józef Dziedzic podczas ostatniej sesji Rady Miasta Trzebini.

– Tymczasem ludzie chodzący po osiedlu zwracają mi uwagę czy nie widzę tego dziadostwa. To też posprzątałem koło mojego bloku, ale całego wielohektarowego osiedla sam nie obrobię. Dlatego chciałem zaapelować, by pomyśleć nad rozwiązaniem tego problemu, byśmy nie czekali z porządkami do wiosny. Może warto poprosić o pomoc w tym zakresie osadzonych z Zakładu Karnego w Trzebini – dodał Józef Dziedzic.

(RS)

Na zdjęciu fragment Osiedla Gaj w piękniejszej zimowej szacie.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij