Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Młoszowej potrzebny jest chodnik

W Młoszowej potrzebny jest chodnik

Opublikowano:

Bożena Adamczyk – sołtys Młoszowej i zarazem radna miejska zaapelowała kolejny raz o wybudowanie chodnika na odcinku od ulicy Krakowskiej w centrum wsi do pobliskiego placu zabaw przy ulicy Florkiewicza.

Temat został poruszony na sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 27 lutego 2020 roku.

– Często chodzimy z dziećmi z domu kultury na plac zabaw przy ulicy Florkiewicza. To krótki odcinek, ale bardzo niebezpieczny z uwagi na brak chodnika pomiędzy centrum Młoszowej a placem zabaw. Ponadto na dojściu do placu zabaw usytuowany jest krzywy słup energetyczny, który utrudnia przejście – nakreśliła zaistniałą sytuację Bożena Adamczyk.

– Dlatego w imieniu dzieci, rodziców oraz mieszkańców Młoszowej wnioskuję o wybudowanie brakującego odcinka chodnika pomiędzy centrum Młoszowej a placem zabaw przy ulicy Florkiewicza, o co prosimy już od wielu lat – zaapelowała Bożena Adamczyk.

(RS)

Na zdjęciu fragment drogi powiatowej – ulicy Florkiewicza pomiędzy placem zabaw a centrum Młoszowej, gdzie brakuje chodnika dla pieszych. Fot.: Robert Siwek © 2020.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij