Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Młoszowej trzeba naprawić zasilanie i umyć klosze

W Młoszowej trzeba naprawić zasilanie i umyć klosze

Opublikowano:

Na gminnych terenach rekreacyjnych naprzeciwko Zespołu Pałacowo-Parkowego w Młoszowej organizowane są pikniki dla okolicznych mieszkańców. Problem jednak w tym, że podczas imprez wysiada zasilanie.


W sprawie tej sołtys Młoszowej – Bożena Adamczyk interweniowała podczas lipcowej sesji Rady Miasta Trzebinia.

– Na plac zabaw przy ulicy Florkiewicza mamy doprowadzony prąd. Jednak już w ubiegłym roku mieliśmy z nim problem, a w tym roku podczas niedawnego święta naszej wsi sytuacja się powtórzyła, co skutkowało przerwami w nagłośnieniu imprezy. Trzeba coś z tym zrobić, dlatego proszę o zbadanie sytuacji przez fachowe służby – zaapelowała do władz gminy Bożena Adamczyk.

To jednak nie jedyny problem użytkowników placu zabaw i pobliskich urządzeń rekreacyjnych – boisk sportowych i siłowni na wolnym powietrzu.

– Trzeba również umyć klosze na latarniach oświetlających plac zabaw i pobliską okolicę. Obiekt został oddany do użytku kilka lat temu i od tego czasu klosze zdążyły się już mocno zabrudzić. Mieszkańcy Młoszowej prosili mnie o interwencję w tej sprawie – dodała Bożena Adamczyk.

(RS)

Na zdjęciu fragment zbudowanego kilka lat temu placu zabaw przy ulicy Florkiewicza w Młoszowej, który uchodzi za jeden z najładniejszych na terenie Gminy Trzebinia. Fot.: Robert Siwek © 2017.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij