Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W różnych miejscach, ale pod tym samym adresem

W różnych miejscach, ale pod tym samym adresem

Opublikowano:

To raczej rzadko spotykany przypadek w skali ogólnopolskiej, a może nawet światowej, by dwie różne instytucje publiczne odległe od siebie o kilkaset metrów miały ten sam adres. Takie zjawisko od blisko dziesięciu miesięcy ma miejsce w Trzebini.

Mowa o Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych oraz oddanym do użytku z początkiem 2016 roku nowym Komisariacie Policji. Chociaż szkoła i komisariat położone są przy tej samej ulicy Krakowskiej, to jednak są od siebie odległe o około 300 metrów. Wspomniana szkoła od dawna mieściła się przy ulicy Krakowskiej 12. Dziwić może zatem fakt, że ten sam adres został nadany odległemu i położonemu po drugiej stronie ulicy nowemu budynkowi komisariatu.

Na bałagan w numeracji i potrzebę jego uporządkowania podczas ostatniej sesji Rady Miasta Trzebini zwrócił uwagę władz miasta radny Wojeciech Hajduk.

– Tak się stało, że w przypadku budynku Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych oraz nowego Komisariatu Policji występuje kolizja numerów. W obu przypadkach mamy do czynienia z tym samym adresem, czyli ulicą Krakowską 12. Trzeba tę sprawę uregulować – zasugerował radny Wojciech Hajduk.

Robert SIWEK

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij