Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Znaki w ulicy Dworcowej już widoczne

Znaki w ulicy Dworcowej już widoczne

Opublikowano:

Nasza interwencja w Urzędzie Miasta w Trzebini przyniosła pozytywny skutek. Znaki ostrzegawcze przed niebezpiecznym zakrętem w ulicy Dworcowej w Trzebini zostały już odsłonięte. Do niedawna zasłaniały je gałęzie samosiejek.

Przypomnijmy, że chodziło o znaki ostrzegające kierowców przed niebezpiecznym zakrętem oraz pieszymi poruszającymi się po skraju tej ulicy, które ustawione są po prawej stronie ulicy Dworcowej (drogi gminnej), jadąc od strony byłych zakładów tłuszczowych w kierunku ronda przy dawnej Grevicie, tuż przed ostrym zakrętem w prawo, na którym już niejednokrotnie dochodziło do różnych zdarzeń drogowych.

Do niedawna znaki te były niemal niewidoczne dla kierowców z uwagi na znaczny rozrost samosiejek drzew w bezpośrednim sąsiedztwie drogi.

W ostatnich dniach gałęzie samosiejek zostały przycięte. Tym samym znaki ostrzegawcze zostały odsłonięte, o czym w piątek poinformowała nas sekretarz gminy Trzebinia – Anna Kawala.

Należy zauważyć, że przy niebezpiecznym zakręcie na ulicy Dworcowej nie ma chodnika dla pieszych, dlatego poruszają się oni zwykle skrajem jezdni. Tym samym niewidoczne znaki ostrzegające sprawiały, że istniało w tym miejscu spore zagrożenie dla bezpieczeństwa nie tylko dla ruchu samochodowego, ale i pieszego.

O zasłoniętych przez gałęzie znakach drogowych w ulicy Dworcowej poinformowała nas jedna z Czytelniczek portalu wTrzebini.pl

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij