Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Interwencje i listy > Zniszczone herby zostaną wymienione

Zniszczone herby zostaną wymienione

Opublikowano:

Po naszej interwencji skierowanej do burmistrza Trzebini – Adama Adamczyka, a dotyczącej potrzeby odnowienia zdewastowanego herbu naszego miasta przy drodze z Luszowic do Sierszy, otrzymaliśmy zapewnienie, że wszystkie zniszczone herby przy drogach dojazdowych do Trzebini zostaną wymienione.


Cieszy fakt, że władze miasta postanowiły tym tematem zająć się w szerszym zakresie.

– Informujemy, że kompleksowa wymiana wszystkich zniszczonych herbów przy drogach wjazdowych do Trzebini została zaplanowana na rok przyszły – napisała w odpowiedzi skierowanej do naszej redakcji Anna Kawala, sekretarz Gminy Trzebinia.

Jednocześnie poinformowano nas, że gmina nie planuje ewentualnego montażu kamery monitoringu miejskiego w rejonie skrzyżowania ulic: Chrzanowskiej, Stojałowskiego i 1 Maja na terenie Osiedla Siersza, co sugerowaliśmy w naszej interwencji.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij