Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > 28 sesja Rady Miasta Trzebini

28 sesja Rady Miasta Trzebini

Opublikowano:
Tagi: rada miasta, sesja,

W piątek 30 grudnia 2016 roku o godzinie 9.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini rozpocznie się 28 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W pierwszej części sesji radni będą procedować nad uchwałą budżetową Gminy Trzebinia na rok 2017.

W kolejnej części obrad przewidziano rozpatrzenie projektów uchwał dotyczących między innymi: zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2016; miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części Osiedla Energetyków w Trzebini; przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu cmentarza w Płokach wraz z otoczeniem; wyrażenia zgody na zmianę aktu założycielskiego Miejskiego Zarządu Nieruchomości spółka z o.o.; ustalenia regulaminu udzielania dotacji celowych ze środków budżetu Gminy Trzebinia do planowanej instalacji przydomowej oczyszczalni ścieków; zmiany „Programu osłonowego w zakresie dożywiania dla Gminy Trzebinia na lata 2014- 2020”; przyjęcia „Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2017-2019”; wyrażenia zgody na nieodpłatne przekazanie na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Młoszowej specjalnego samochodu pożarniczego marki Jelcz, stanowiącego własność Gminy Trzebinia.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij