Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > 29 sesja Rady Miasta Trzebini

29 sesja Rady Miasta Trzebini

Opublikowano:
Tagi: rada miasta, sesja,

W piątek 27 stycznia 2017 roku o godzinie 9.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini rozpocznie się 29 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W porządku obrad przewidziano między innymi rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: wniesienia wkładów i objęcia w zamian udziałów w Towarzystwie Budownictwa Społecznego w Chrzanowie Sp. z o.o.; zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2017; opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci w wieku do lat 5 w przedszkolach publicznych i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Trzebinia; regulaminu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Trzebinia; interpretacji statutu sołectwa Młoszowa; odwołania dodatkowego przedstawiciela Gminy Trzebinia do Zgromadzenia Związku Międzygminnego „Gospodarka Komunalna” w Chrzanowie; powołania dodatkowego przedstawiciela Gminy Trzebinia do Zgromadzenia Związku Międzygminnego „Gospodarka Komunalna” w Chrzanowie; odwołania wiceprzewodniczącego Rady Miasta Trzebini oraz powołania wiceprzewodniczącego Rady Miasta Trzebini.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij