Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > 31 sesja Rady Miasta Trzebini

31 sesja Rady Miasta Trzebini

Opublikowano:
Tagi: rada miasta, sesja,

W piątek 31 marca 2017 roku o godzinie 9.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini rozpocznie się 31 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W pierwszej części sesji zaplanowano uroczyste wręczenie aktu nadania honorowego obywatela Miasta Trzebini Panu Andrzejowi Kostce.

W dalszej części przewidziano rozpatrzenie projektów uchwał dotyczących między innymi: zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2017; zmian wieloletniej prognozy finansowej na lata 2017- 2025; dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego; przyjęcia aktualizacji projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Trzebinia na lata 2016-2030; przyjęcia aktualizacji „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Trzebinia”; przyjęcia programu zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta i Gminy Trzebinia.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu Dwór Zieleniewskich w Trzebini.  Fot.: Robert Siwek 2016 © .

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij